حسابداری نوین پرداز

انتقال سند دوبل ماهانه

انتقال سند دوبل ماهانه حقوق دستمزد کارکنان از نرم افزار حضور و غیاب به نرم افزار مالی

در این مقاله قصد داریم یک قابلیت کاربردی و تکنیک ساده را ،که برای ارسال سریع و ثبت آسان سند حقوق دستمزد ماهانه بین نرم افزار حقوق دستمزد و حسابداری ازش استفاده کنید را با حل یک مساله به شما آموزش دهیم و در ادامه خواهیم گفت چگونه از این امکان بصورت عملیاتی در پایان هر ماه می توانید استفاده کنید و از ثبت سند دوبل حقوق یا سند ماهیانه حقوق بصورت سنتی و دستی که وقت زیادی را از تیم کاربران و حسابداران را می گیرد راحت کنیم.

در انتهای این مقاله شما میتوانید کلیپ کامل این آموزش را مشاهده کنید.

انتقال سند حقوق دستمرد از نرم افزار حقوق دستمزد به نرم افزار حسابداری

1. در اولین قدم باید در هردو نرم افزار لاگین انجام دهید.

نکته حائز اهمیت این ویژگی باتوجه به اینکه یک قابلیت دو بخشی هست برای بررسی این قابلیت ما باید همزمان به نرم افزار حسابداری و هم نرم افزار حضور غیاب را در حالت اجرا داشته باشیم .

  • این قابلیت برای مشتریانی بیشتر کاربرد دارد که هم نرم افزار حضور غیاب سطح 4 یا 5 ما را تهیه کرده اند و هم سیستم حسابداری مالی پیشرفته نوین پرداز دارند.
  • البته آن دسته از مشتریانی که از نرم افزار های حضور غیاب شرکت های همکار استفاده می کنند آن ها هم می توانند از این ویژگی به روشی که آن را در ادامه توضیح خواهیم داد استفاده کنند.
2. زمانیکه پرسنل را در نرم افزار حقوق دستمزد اضافه میکنید باید توجه داشته باشید که کد تفضیل و کد معین پرسنل با کد معین و کد تفضیل در نرم افزار حسابداری یکسان باشد.

برای چک کردن کد معین و تفضیل در نرم افزار حسابداری از منوی اطلاعات پایه -> کدینگ حساب ها -> درختواره

3. در نرم افزارحضور غیاب منوی امکانات — > در بخش تنظیمات—>سند اتومات حقوق کد حساب های معین و تفصیلی مالی دقیقا ثبت شود و در واقع یک هم روندی و تساوی در کدینگ های بین دو برنامه را باید ایجاد کنیم.

برای ایجاد کدحساب های معین و تفضیل در حساب از بخش اطلاعات پایه -> کدینگ حساب ها -> کد حساب ها را ابجاد میکنیم و با نرم افزار حقوق و دستمزد تطبیق می دهیم.

انتقال سند دوبل ماهانه حقوق دستمزد کارکنان از نرم افزار حضور و غیاب به نرم افزار حسابداری نوین پرداز
 ادامه آموزش رو به جهت حل ساده تر موضوع مورد بحث با حل یک مساله واقعی کامل می کنیم.
  • ابتدا در نرم افزار حضور باید برای پرسنل فیش حقوقی صادر نمود.

 سپس از قسمت فیش های صادر شده  فیش های مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه صدور سند حقوق  را کلیک میکنیم و در مرحله  بعدی  در قسمت سند های حقوق  سند ایجاد شده را با استفاده از گزینه انتقال به حسابداری  به حسابداری منتقل می کنیم.

دریافت سند حقوق صادر شده در نرم افزار حسابداری

  1. در مسیر نصب نرم افزار حقوق دستمزد یک پوشه ایجاد شده به نام  سند حقوق  که فایل سند های صادر شده  در آن قرار دارد.
  2. در نرم افزار حسابداری صدور سند حسابداری میزنیم و با انتخاب گزینه دریافت سند از…  و انتخاب گزینه دریافت سند از حضور غیاب مسیر ایجاد سند حقوق را به نرم افزار می دهیم و سند دوبل ایجاد می شود.

برای دیگر شرکت ها هم می توانیم از این قابلیت استفاده کنیم به این شکل که، سند فاینال ماهانه یا لیست خلاصه حقوق پایان ماه را در قالب یک فایل اکسل ذخیره کنیم، یا اگر نرم افزارشون خروجی با فرمت اکسل را داشته باشه کمک زیادی می کنه به ایجاد فایل اکسل حقوق ما ،در ادامه می توانیم کدهای معین و تفصیلی را اصلاح کنیم اگر نیاز هست ، و با نرم افزار حقوق دستمزد نوین پرداز یکسان سازی کنیم و در پایان سند حقوق با قابلیت فراخوانی اکسل در سند دوبل مالی نوین پرداز براحتی هرچه تمام تر به کمک این قابلیت صادر کنیم.

در پایان مقاله توصیه ای که ما داریم به تمام همراهان محترم این هست که ، امکانات بی شمار و ویژگی های ممتاز که در نرم افزارهای شرکت نوین پرداز قرارداده شده را زمانی می توانید به درستی عملیاتی کنید، که کلیپ ها و مقالاتی که درسایت های شرکت به آدرس novinacc.ir و novinhozor.ir هست را در بخش آکادمی دنبال کنید.

انتقال سند دوبل ماهانه حقوق دستمزد کارکنان از نرم افزار حضور و غیاب به نرم افزار مالی

نظرات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا