حسابداری نوین پرداز

تماس با ما

051-37597590

از 8 الی 20 پاسخگوی شما هستیم

مشهد،خیام شمالی 63،
نبش فیروزه 8

دفتر مرکزی

info@novinp.com

از طریق ایمیل هم پاسخگوییم

سوالات رایج

 – امکانات فراوان و متنوع نرم افزار حسابداری نوین پرداز و سایر محصولات وابسته به آن مانند: حسابداری همراه، حسابداری شعب، فروشگاه اینترنتی و غیره، باعث شده هر مجموعه یا شرکتی برای امور مالی، حسابداری و فروش خود بتواند از این نرم افزار استفاده نماید.
موارد زیر برخی از مجموعه ها و شرکت هایی هستند که این نرم افزار می تواند بهترین انتخاب برای آنها باشد:
– شرکت های بازرگانی و فروش
– شرکت های پخش و توزیع کالا (پخش گرم و سرد)
– شرکت های پیمانکاری و پروژه ای
– کارگاه ها و کارخانه جات تولیدی
– فروشگاه های مختلف (( مواد غذایی، گوشت و پروتئین، آجیل و خشکبار، لوازم خانگی، نانوایی، لوازم یدکی خودرو، ابزارآلات و غیره))
– مجموعه های رستورانی و کافی شاپی

بله، آزمایش حق شماست.
می توانید به مدت 10 روز از نسخه آزمایشی محصولات نوین پرداز با تمام امکانات نخسه اصلی استفاده نمایید و در صورت رضایت آن را خریداری نمایید.
به این نکته توجه داشته باشید بعد از انتقال به نسخه اصلی، اطلاعاتی که طی 10 روز نسخه آزمایشی وارد کرده اید از بین نخواهد رفت و شما می توانید تصمیم بگیرید با همان اطلاعات ادامه دهید یا اطلاعات جدید وارد نمایید.
برای دانلود نسخه آزمایشی روی لینک زیر کلیک کنید

برای خرید محصولات نوین پرداز می توانید نسبت به نوع محصول مورد نظر خود، از طریق لینک های زیر به صفحه فروشگاه محصولات وارد شوید و خرید خود را انجام دهید.
در صورت تمایل به مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با به صفحه ارتباط با ما وارد شوید و فرم درخواست خود را ارسال نمایید و یا اینکه با شماره 05137597590 تماس بگیرید تا همکاران ما، برای بهترین انتخاب و خرید شما را راهنمایی نمایند.

راه های ارتباطی با ما
فرم مشاوره
فرم انتقادات و پیشنهادات

پیمایش به بالا