حسابداری نوین پرداز

درباره ما

درباره نوین پرداز

شرکت مبتکران نوین پرداز سپنتا فعالیت خود را از سال 1384 با گردهمایی جمعی از برنامه نویسان متبحر، صاحب نظران در حوزه های مالی،حسابداری،مدیریت کسب و کار و تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی با هدف شناسایی نیاز اصناف،مشاغل،بنگاه های اقتصادی و شرکت ها در حوزه های تولید امور مالی و حسابداری،مدیریت منابع انسانی و اتوماسیون اداری آغاز کرده و همواره با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و استانداردترین روش های جهانی، در جهت رفع نیازها توانسته محصولاتی را بعنوان پرچم داران و برترین های حوزه فعالیت خود معرفی نماید.

102 min

چشم انداز نوین پرداز

این شرکت با توکل به خداوند متعال در نظر دارد با بومی سازی کامل محصولات سخت افزاری خود،یک معامله دوسر برد را رقم بزند،که یک سر آن بروز بودن و افزایش محدوده محصولات می باشد،که باعث ماندگاری نوین پرداز خواهد شد و طرف دیگر این معامله بهره مندی مشتری از کالایی با کیفیت بالا،همراه با قیمت منطقی می باشد که شامل تولیدات زیر خواهد شد:

cash register0
finger scanner0
terminal0

(( بزرگترین سرمایه ما، مشتریست )) شعاریست که با تار و پود این شرکت عجین شده، و با سرلوحه قراردادن این شعار، همیشه سعی بر ارائه بهترین  محصولات نرم افزاری و سخت افزاری و باکیفیت ترین خدمات پس از فروش توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را با تکیه بر لطف و عنایت خداوند متعال، پشتکار و تلاش همه پرسنل در این شرکت رقم بزند.

بزرگترین سرمایه ما، مشتریست!

novinpardaz min

تعداد نمایندگان

0

اصناف تحت پوشش

0

مشتریان فعال

0
bimax min
forsmentt min
damash min
alibeygi min
hildas min
p star min

درباره ما بیشتر بدانید

دپارتمان فروش

تیم فروش نوین پرداز، متشکل از کارشناسان مجرب و آموزش دیده با مشاوره کاملا تخصصی، شما را در مسیر انتخابی درست و هوشمند یاری خواهند کرد.

دپارتمان پشتیبانی

این تیم یکی از نقاط قوت و افتخارات نوین پرداز محسوب می شود که تکریم مشتری و پشتیبانی های با کیفیت باعث وفاداری مشتریان این شرکت شده است.

 

دپارتمان طراحی

برندسازی، خلاقیت، نوآوری، ایده پردازی و تدوین برنامه آموزشی برخی از وظایف و خصوصیات این تیم بوده که با همفکری و همدلی کم نظیر در امور مربوطه توانسته نام نوین پرداز را بلند آوازه نماید.

دپارتمان برنامه نویسی

قدرت تحلیل و سرعت اجرای این تیم اصلی ترین عامل رشد و ارتقاء محصولات این شرکت بوده که دریافت درخواست ها و نیازهای مشتریان از دپارتمان های فروش و پشتیبانی به این قدرت و سرعت کمک شایانی کرده است.

پیمایش به بالا