حسابداری نوین پرداز

فعالان حوزه طلا و جواهر نیازی به ثبت همزمان صورتحساب الکترونیکی در دو سامانه مودیان و جامع تجارت ندارند

بنا بر اعلام سازمان امور مالیاتی فعالان حوزه طلا و و جواهر نیازی به ثبت همزمان صورتحساب الکترونیکی در دو سامانه مودیان و جامع تجارت ندارند و تنها ثبت در یکی از این دو سامانه کافی است.

بنا بر اعلام سازمان امور مالیاتی فعالان حوزه طلا و جواهر نیازی به ثبت همزمان صورتحساب الکترونیکی در دو سامانه مودیان و جامع تجارت ندارند و تنها ثبت در یکی از این دو سامانه کافی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور مالیاتی؛ در راستای تسهیل تکالیف مودیان مالیاتی، مودیانی که ملزم به صدور صورتحساب الکترونیکی شده‌اند از جمله مودیان طلا و جواهر، اختیار دارند از طریق ثبت صورتحساب در سامانه مودیان (ارسالی توسط مودی یا شرکت های معتمد) یا سایر سامانه های دولتی از جمله سامانه جامع تجارت، صورتحساب‌‌های خود را ارسال نمایند.

در صورت ارسال صورتحساب از طریق سامانه جامع تجارت و دریافت تاییدیه ثبت در سامانه مودیان (تاییدیه مذکور در سامانه جامع تجارت نیز قابل نمایش است)، در اجرای تبصره (۳) ماده (۵) قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان الحاقی طی ماده (۶) قانون تسهیل تکالیف مودیان، نیازی به ثبت مجدد صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان توسط مودی نخواهد بود.

jewels sparkle golden wedding rings lying leather min1 صورتحساب الکترونیکی

برخی از امکانات این افزونه:

نظرات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا