حسابداری نوین پرداز

ثبت وجه واریزی و دریافتی در حسابداری بصورت خودکار با این نرم افزار ممکن شد! پردازش پیامک بانکی - ثبت پیامک های بانکی بصورت خودکار در نرم افزار حسابداری

ثبت سند واریز یا برداشت از حساب بانکی بصورت اتومات، در حسابداری همراه نوین پرداز ممکن شد! پردازش پیامک های بانکی قابلیت کم نظیر و کاربردی – حسابیار

این اپلیکیشن در کنار امکانات فوق العاده کاربری همچون ثبت اسناد خرید و فروش، ثبت فاکتور و پیش فاکتور، مشاهده گردش حساب مشتریان، تعریف تور ویزیت بازاریابان و... از امکان کم نظیری با عنوان پردازش پیامک‌ های بانکی نیز برخوردار است.

حسابیار - دستیاری همه کاره!

همانطور که در صفحه ی اختصاصی اپلیکیشن حسابداری نوین پرداز (حسابیار) توضیح دادیم، با استفاده از این اپلیکیشن شما یک نسخه از نرم افزار حسابداری خود را روی تلفن همراه خود دارید.

پردازش پیامک بانکی - ثبت پیامک های بانکی بصورت خودکار در نرم افزار حسابداری

این اپلیکیشن در کنار امکانات فوق العاده کاربری همچون ثبت اسناد خرید و فروش، ثبت فاکتور و پیش فاکتور، مشاهده گردش حساب مشتریان، تعریف تور ویزیت بازاریابان و… از امکان کم نظیری با عنوان پردازش پیامک‌ های بانکی نیز برخوردار است.

با استفاده از این امکان بعد از دریافت پیامک واریز یا برداشت از کارت یا حساب شما، سند آن توسط اپلیکیشن حسابیار بلافاصله و بصورت خودکار در بخش دریافت یا پرداخت که بستگی به نوع عملیات صورت گرفته دارد، ثبت خواهد شد!

همچنین گفتنی است این اپلیکیشن، قابلیت پرداز خودکار پیامک های بانکی، از سوی بانک هایی همچون رسالت، ملت، صادرات، ملی و همچنین به تازگی بانک مسکن را دارا است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این اپلیکیشن به صفحه مربوط به آن در لیست محصولات ما مراجعه کنید و یا با تماس با شماره تلفن 05137597590 از مشاوره سریع و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

نظرات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا