حسابداری نوین پرداز

ایجاد کالای مرکب در نرم افزار حسابداری و کاربرد آن در مدیریت عملیات های تولید و فروش

با عرض سلام خدمت همراهان شرکت مبتکران نوین پرداز سپنتا و کاربرانی که نرم افزار مالی و فروش نوین پرداز همیشه انتخاب اول آنان در کسب و کار است .

در این مقاله قصد داریم در رابطه با یک قابلیت عالی بنام کالای مرکب و تولید اتومات در نرم افزار مالی نوین پرداز صحبت کنیم و بصورت کاربردی آموزش بدیم که چگونه از این امکان و ویژگی عالی بصورت صحیح استفاده کنید.

در انتها شما می توانید کلیپ آموزشی ایجاد کالای مرکب و استفاده از این قابلیت را به طور کامل مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های کاربردی و جدیدی که در نرم افزار نسخه پیشرفته نوین پرداز در سال جاری به امکانات برنامه اضافه شد، این است که شما می توانید در فروش یکسری کالا ها که آمار تولید مشخصی از آنها ندارید و یا اینکه اگر تولید این دسته از کالا که نیاز به تولید دارد را بر اساس سفارش لحظه ای مشتریان است مانند ساندویچ گرم یا هر کالایی که ویژگی تولید بر اساس سفارش مشتری را می توانیم برایشان داشته باشیم ،از تولید اتومات متصل به فاکتور فروش استفاده کنید.

نکته: اگر تنظیمات رو درست اعمال کنیم دیگر نباید نگران این باشیم که آمار تعدادی و ریالی مواد اولیه شما در کاردکس به روز نیست یا آمار کالایی که از آن فروش داشتید که عملا یک کالای تولید شده است در وضعیت منفی مشاهده کنید.

شاید برایتان سوال باشد این قابلیت در چه اصنافی بیشتر استفاده می‌شود؛ رستوران ها، فست فود ها، کترینگ ها و قنادی ها که بر اساس نیاز مشتری کالا تولید می کنند، می توانند مخاطب این تکنیک و قابلیت باشند و عملا نرم افزار نوین پرداز توانسته است این نیاز را به خوبی پوشش دهد .

در قدم اول برای شروع کار چک کنید که آیا ثبت فاکتور های خرید مواد اولیه ثبت شده است و ما از مواد اولیه خودمان به جهت مصرف در تولید اتومات تراز مثبت انبار داریم .

ذکر این نکته خیلی مهم و کاربردی هست که مشتریان و کاربرانی که می خواهند از این قابلیت استفاده کنند حتما باید با واحد فروش شرکت یا نمایندگی شرکت در منطقه جغرافیایی خودشان ارتباط بگیرند و با پرداخت هزینه زیر بسته تولید و بهای تمام شده در قالب یک افزونه روی قفل خودشان فعال کنند.

یکی از ویژگی های بارزی که این قابلیت به کاربران و بنگاه های اقتصادی ارائه می دهد صرفه جویی در زمان ثبت اسناد تولید است که سبب سرعت و راحتی در کار حسابدار می شود و و بهینه این هست که مدیر مالی یا تیم حسابداری بیشتر کار پایش و نظارت ثبت های اتومات و کنترل مانده های ریالی و تعدادی کالاها رو انجام دهند.

ایجاد کالای مرکب در نرم افزار حسابداری و کاربرد آن در مدیریت عملیات های تولید و فروش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا