حسابداری نوین پرداز

نرم افزار حسابداری نوین پرداز در سه نسخه ساده،متوسط و پیشرفته برای کلیه مشاغل فروشگاهی، شرکتی و بازرگانی قابل استفاده می باشد. این نرم افزار با معماری دات نت و با پایگاه داده SQLSERVER طراحی و پیاده سازی شده است به همین دلیل نرم افزار بر روی کلیه نسخه های ویندوز قابل اجرا می باشد. همچنین این نرم افزار قابلیت استفاده در قالب شبکه و فعالسازی در بی نهایت سیستم بصورت همزمان را دارا می باشد.از مهمترین قابلیت های امنیتی نرم افزار می توان به قفل سخت افزاری و در کنار آن رمز نرم افزاری، جلسات آموزشی رایگان در محل مشتری و همچنین پشتیبانی «رایگان یکساله» اشاره نمود.نرم افزار حسابداری نوین پرداز بصورت ویژه می تواند برای مشاغلی چون فروشگاه های بزرگ ، سوپرمارکتها، شرکت های پخش ، رستوران ها و فست فودها، شرکت های پیمانکاری، فروشگاه های پوشاک، فروشندگان مواد پروتئینی، فروشندگان میوه و تره بار و … مورد استفاده قرار گیرد .

نرم افزار حسابداری نوین پرداز مورد تایید اداره دارایی و مالیاتی کشور می باشد.

نرم افزار حسابداری نوین پرداز با دارا بودن زیر بسته های متنوعی چون زیربسته ارتباط با ترازوی دیجیتال، زیربسته مدیریت و چاپ بارکد، زیربسته کالرآی دی (نمایش مشخصات شخص تماس گیرنده روی مانیتور)، سیستم تولید و بهای تمام شده، و همچنین نرم افزارهای تکمیلی چون چک پرینت رایگان، باجه فروشگاهی، نسخه اندروید حسابداری، سایت فروشگاهی متصل به نرم افزار حسابداری، دستگاه های حضورو غیاب اثر انگشتی ، پردازش تصویر، نرم افزار حضورو غیاب، نرم افزار حقوق و دستمزد، پنلهای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، توانسته است مجموعه ای کامل و کم نظیری را تهیه نماید تا همه نیازهای مختلف مدیریت مالی کسب و کار کاربران خود را مرتفع سازد.

این امر جهت سهولت و کاهش خطای کاربری در درج مبلغ فاکتور روی دستگاه کارتخوان می باشد. بدین صورت که پس از افزودن کالا به فاکتورفروش و ذخیره نقدی آن مبلغ بصورت اتومات به روی کارتخوان منتقل میشود و پس از کشیدن کارت توسط مشتری و ثبت رمز دریافت مبلغ ثبت خواهد شد .

از دیگر امکانات ویژه نرم افزار حسابداری نوین پرداز می توان به ارسال پیامک مانده حساب مشتری، ارسال پیامک تشکرخرید پس از ثبت فاکتور فروش، پیامک یادآوری چک و اقساط ، پیامک جمع فروش روزانه ویژه مدیریت اشاره نمود تا در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی نیز به مشترکین خود ارائه خدمات دهد .

پس از ثبت اطلاعات زیر، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت

پیمایش به بالا